Hakkımızda

ENS ahşap dekorasyon firması olarak 15 yıldan fazla bir süredir başta İzmir ili olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz ahşap evlerin tüm projeleri mimarlarımız tarafından çizilmekte ve bizde projeleri bire bir olarak en kaliteli ağaçlarla yapmaktayız.

Projelerimiz 2+1 3+1 isteğe göre 2 katlı ahşap ev olarak projelendirilmiş olup, günümüz teknolojisiyle doğal afetler ve fiziksel müdahalelere dayanıklı şekilde üretilmektedir. Bizim kendi projelerimiz dahilinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da, mimarlarımız tarafından projelendirme yapılıp istenilen özelliklere göre ahşap ev imalatı yapmaktayız.

Gerek bizim, gerekse müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan proje ve ahşap evler maliyeti en uygun şekilde müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak yapılmış ve yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra Bodrum Bitez’de Woodentowns adında tamamen ahşap’tan tatil köyü yaptık. Bitez Beach ile anlaşmalı plajı dahi olan bu tatil köyümüzdeki evlerimiz 2+1, 1+1 standart odalar şeklinde yapılmıştır. Sevdiklerinizle birlikte şehrin gürültüsünden uzak huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Bu evlerde temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tüm donanımlara sahip olup, market ve Bitez 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

AHŞAP PROJELERİMİZ

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?